Main Menu
User Menu

Stráž pod Ralskem

okr. Česká Lípa

     
Název:
Name:
Stráž pod Ralskem
Originální název:
Original Name:
Stráž pod Ralskem
Další názvy:
Other Names:
Wartenberg
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Česká Lípa
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°41'59.00"N 14°48'14.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1283
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://goo.gl/DOS2jh
URL CZ: https://www.valka.cz/Straz-pod-Ralskem-t121130#414866Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Ceska-Lipa-t121130#414866Version : 0
MOD
Kostel sv. Zikmunda




Zdroj:
https://www.hrady.cz/index.php?OID=5295
Stráž pod Ralskem - Foto vlastní

Foto vlastní
URL CZ: https://www.valka.cz/Straz-pod-Ralskem-t121130#571214Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Ceska-Lipa-t121130#571214Version : 0
Pieta
Stráž pod Ralskem - Foto vlastní

Foto vlastní
URL CZ: https://www.valka.cz/Straz-pod-Ralskem-t121130#588650Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/okr-Ceska-Lipa-t121130#588650Version : 0