Main Menu
User Menu

Senožaty, Radiolokační stanoviště

Senozaty, Radar Station

     
Název:
Name:
Senožaty, Radiolokační stanoviště
Originální název:
Original Name:
Radiolokační stanoviště Senožaty
Další názvy:
Other Names:
Radiolokační stanoviště Nečice
Obec:
Municipality:
Senožaty
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°33'40.77"N 15°12'05.59"E
Vznik:
Established:
DD.MM.1952
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
01.08.1995
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.mapy.cz, www.vojenstvi.cz, www.valka.cz ,Vlastní archiv
URL : https://www.valka.cz/Senozaty-Radiolokacni-stanoviste-t119085#409190Verze : 2