Main Menu
User Menu

Hůrky, Radiolokační stanoviště

Hůrky, Radar Station

     
Název:
Name:
Hůrky, Radiolokační stanoviště
Originální název:
Original Name:
Radiolokační stanoviště Hůrky
Další názvy:
Other Names:
Radiolokační stanoviště Nová Bystřice
Obec:
Municipality:
Nová Bystřice
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°2'47.794"N 15°8'34.376"E
Vznik:
Established:
DD.MM.RRRR
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Kóta Křížový vrch, 701 m .n. m.
Zdroje:
Sources:
www.mapy.cz, www.vojenstvi.cz, www.valka.cz, Vlastní archiv
URL : https://www.valka.cz/Hurky-Radiolokacni-stanoviste-t119047#409036Verze : 0