Main Menu
User Menu

Velitelství tankového vojska 2. vojenského okruhu [1956-1957]

Tank Command of the 2nd Military District

     
Název:
Name:
Velitelství tankového vojska 2. vojenského okruhu
Originální název:
Original Name:
Velitelství tankového vojska 2. vojenského okruhu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1956
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství tankového a mechanizovaného vojska 2. vojenského okruhu
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1957
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1956-01.10.1957 2. vojenský okruh
01.10.1956-01.10.1957 Velitelství tankového vojska
Dislokace:
Deployed:
01.10.1956-01.10.1957 Praha, ? /
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-25.01.1952 Čápa, Jan (Plukovník)
25.01.1952-08.10.1952 Fachner, Eduard (Plukovník)
08.10.1952-DD.12.1953 Tesařík, Richard (Plukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-tankoveho-vojska-2-vojenskeho-okruhu-1956-1957-t118021#406621Verze : 0
MOD