Main Menu
User Menu

Suché

okr. Michalovce

     
Název:
Name:
Suché
Originální název:
Original Name:
Suché
Další názvy:
Other Names:
(1266) Zuha, (1377) Zwha, (1773) Szuha, (1808) Suché, maďarsky Szuha, Zemplénszuha
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Michalovce
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°45'57.69"N 21°50'17.29"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1266
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol – gréckokatolícky, barokovo-klasický z 1805
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
Je tu nálezisko opálu.
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Suche-t117970#406474Verze : 0
MOD