Main Menu
User Menu

Petrovce nad Laborcom

okr. Michalovce

     
Název:
Name:
Petrovce nad Laborcom
Originální název:
Original Name:
Petrovce nad Laborcom
Další názvy:
Other Names:
(1254) Villa Peotry, (1335) Petroucz, (1337) Petrolch, (1374) Petroch, (1408) Petrulch, (1418) Petrow, (1419) Opetroch, Wypetroch, (1773) Petrocz, (1808) Petrowce, (1948) Petrovce nad Laborcom, maďarsky Petróc.
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Michalovce
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°47'33.9."N 21°52'32.57"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1254
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.e-obce.sk
URL : https://www.valka.cz/Petrovce-nad-Laborcom-t115607#401186Verze : 0
MOD