Main Menu
User Menu

Libějice

okr. Tábor

     
Název:
Name:
Libějice
Originální název:
Original Name:
Libějice
Další názvy:
Other Names:
Libějovice
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
okres Tábor
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°22'43.23"N 14°37'33.83"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1379
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
portal.gov.cz
www.libejice.cz
URL : https://www.valka.cz/Libejice-t113955#406567Verze : 1
Diskuse
(Založeno během linkování)
URL : https://www.valka.cz/Libejice-t113955#397071Verze : 0