Main Menu
User Menu

Lauxův sbor [1942-1943]

Corps Laux

Korps Laux

     
Název:
Name:
Lauxův sbor
Originální název:
Original Name:
Korps Laux
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.03.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.10.1942-DD.03.1942 východoevropské válčiště

Velitel:
Commander:
10.10.1942-27.11.1942 Laux, Paul (General der Infanterie)
28.11.1942-02.03.1943 Höhne, Gustav (General der Infanterie)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
09.10.1942-DD.03.1943 8. myslivecká divize
15.10.1942-09.01.1943 81. pěší divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Lauxuv-sbor-1942-1943-t10126#30789Verze : 0
MOD