Main Menu
User Menu

Velitelství polních myslivců III [1943-1945]

3rd Field Jaeger Commando / Feldjäger-Kommandos III

     
Název:
Name:
Velitelství polních myslivců III
Originální název:
Original Name:
Feldjäger-Kommandos III
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.12.1943
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
23.06.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.12.1943-DD.MM.1944 ?
DD.MM.1944-08.05.1945 Skupina armád Visla
Dislokace:
Deployed:
25.12.1943-DD.MM.RRRR Vídeň, ? /

Velitel:
Commander:
25.12.1943-DD.08.1944 Scheele, Hans Karl von (General der Infanterie)
DD.08.1944-12.03.1945 Grase, Martin (General der Infanterie)
12.03.1945-23.06.1945 Speidel, Wilhelm (General der Flieger)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de




upravil: FiBe (12-MAR-2016)
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-polnich-myslivcu-III-1943-1945-t10054#30554Verze : 1
MOD
Velitel:
General der Infanterie Martin Grase (1.11. 1944 - 8.5. 1945)


Operace:
Západní fronta (011/ 1944 - 05/ 1945)
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-polnich-myslivcu-III-1943-1945-t10054#30555Verze : 0
MOD