Main Menu
User Menu

Takahaši, Šózaburó

Shozaburo Takahashi / 高橋省三郎

     
Příjmení:
Surname:
Takahaši
Jméno:
Given Name:
Šózaburó
Jméno v originále:
Original Name:
高橋省三郎 / たかはし・しょうざぶろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Ehime /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnosti Amami Oshima
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Takahasi-Sozaburo-t177869#523605Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Takahaši
Jméno:
Given Name:
Šózaburó
Jméno v originále:
Original Name:
高橋省三郎 / たかはし・しょうざぶろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.07.1905-31.05.1907 vojenská akadémia
12.12.1914-27.11.1917 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1907 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
08.08.1932 plukovník
01.03.1937 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
26.06.1935-01.03.1937 Velitel : Pevnost Amami Ohshima

Ručně vyplněné položky:
19.12.1930-01.08.1933 inštruktor, Vojenská škola pechoty
01.08.1933-26.06.1935 velitel plukovného okresu Sakai
26.06.1935-01.03.1937 velitel pevnosti Amami Ohshima
01.03.1937-DD.MM.RRRR reserva
29.03.1937-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Takahasi-Sozaburo-t177869#523607Verze : 0
MOD