Main Menu
User Menu

Šóge, Rjóiči

庄下亮一 / しょうげ・りょういち

     
Příjmení:
Surname:
Šóge
Jméno:
Given Name:
Rjóiči
Jméno v originále:
Original Name:
庄下亮一 / しょうげ・りょういち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Jamaguči
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel skupiny pechoty 41. divízie
velitel 7. pešieho pluku
náčelník pre výzbroj 109. divízie
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Soge-Rjoici-t146506#470262Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Šóge
Jméno:
Given Name:
Rjóiči
Jméno v originále:
Original Name:
庄下亮一 / しょうげ・りょういち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.05.1912 vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
24.12.1912 podporučík
01.03.1938 plukovník
01.08.1942 generálmajor
30.04.1945 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:

15.05.1938-10.12.1938 náčelník sekcie výzbroje 109. divízie
10.12.1938-29.03.1940 pridelený k Severočínskej armáde
29.03.1940-01.03.1941 velitel ? praporu 21. náhradného pešieho pluku
01.03.1941-01.08.1942 velitel 7. pešieho pluku
01.08.1942-09.09.1944 velitel skupiny pechoty 41. divízie
09.09.1944-DD.08.1945 pridelený k 18. armáde, náhradné velenie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Soge-Rjoici-t146506#470264Verze : 0
MOD