Main Menu
User Menu

Sakuta, Tokudži

Tokuji Sakuta / 作田徳次

     
Příjmení:
Surname:
Sakuta
Jméno:
Given Name:
Tokudži
Jméno v originále:
Original Name:
作田徳次 / さくた・とくじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Išikawa /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Sasebo
velitel: Pevnost ostrova Penghu
velitel: 1. železniční pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Sakuta-Tokudzi-t180233#528850Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Sakuta
Jméno:
Given Name:
Tokudži
Jméno v originále:
Original Name:
作田徳次 / さくた・とくじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-21.11.1900 Vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.06.1901 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
06.08.1923 plukovník
10.08.1928 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
10.08.1928-01.08.1931 Velitel : Pevnost Pescadores
01.08.1931-27.06.1932 Velitel : Pevnost Sasebo

Ručně vyplněné položky:
15.08.1922-06.08.1923 velitel 14. ženijného praporu
06.08.1923-15.12.1924 velitel 1. železničného pluku
15.12.1924-10.08.1928 pridelený k ženijnému štábu
10.08.1928-01.08.1931 velitel pevnosti ostrova Penghu
01.08.1931-27.06.1932 velitel pevnosti Sasebo
27.06.1932-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/作田徳次
URL : https://www.valka.cz/Sakuta-Tokudzi-t180233#528903Verze : 1
MOD