Main Menu
User Menu

Řídicí středisko tankerů a transportních letadel Velitelství letecké přepravy [1992-2007]

Air Mobility Command Tanker Airlift Control Center

     
Název:
Name:
Řídicí středisko tankerů a transportních letadel Velitelství letecké přepravy
Originální název:
Original Name:
Air Mobility Command Tanker Airlift Control Center
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.02.1992
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.2007
Nástupce:
Successor:
618. řídicí středisko tankerů a transportních letadel
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1992-01.06.1992 ?
01.06.1992-01.10.2003 Velitelství letecké přepravy
01.10.2003-DD.MM.RRRR 18. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/Ridici-stredisko-tankeru-a-transportnich-letadel-Velitelstvi-letecke-prepravy-1992-2007-t138210#452354Verze : 0
MOD