Prosim identifikovat

Poradi mi nekto co jsou to za mini letadla?
Prosim identifikovat -


URL : https://www.valka.cz/Prosim-identifikovat-t66494#235357 Verze : 0
To jsou motocykly...
URL : https://www.valka.cz/Prosim-identifikovat-t66494#235358 Verze : 0
přesně tak jde o kapotované motorky, které si zřejmě recesisté na letišti upravili do barvy letky. Protože nejde samozřejmě při zastavení sundat nohy z pedálů, vysunou se při snížení rychlosti malá kolečka po stranách (při rychlosti pod 20km/h pokud si to pamatuju správně) ty jsou tady taky vidět.
URL : https://www.valka.cz/Prosim-identifikovat-t66494#235373 Verze : 0
Bať, bať,
pravdu díte chlapci a za mého mládí se této motopříšerce říkalo "dálník".
URL : https://www.valka.cz/Prosim-identifikovat-t66494#235501 Verze : 0
No dnes tomuříkají "Monotracer" a přesto že firma je švýcarská (Peraves) staví se v ČR v Brně. U zrodu jak názvu tak stroje bal český konstruktér Jan Anderle.
zdrojem mi krom vlastních vzpomínek na rozhovor s majitelem jednoho ze strojů provozovaných u nás bylo : logistika.ihned.cz
URL : https://www.valka.cz/Prosim-identifikovat-t66494#235502 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy


Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více