Main Menu
User Menu

Poštovní a kuriérská služba R.E. [1953-1993]

Postal and Courier Service

     
Název:
Name:
Poštovní a kuriérská služba, Královští ženisté
Originální název:
Original Name:
Postal and Courier Service, Royal Engineers
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1953
Předchůdce:
Predecessor:
Armádní poštovní služba, Královští ženisté
Datum zániku:
Disbanded:
05.04.1993
Nástupce:
Successor:
Obranní poštovní a kuriérská služba, Královskský logistický sbor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
DD.MM.1953-23.03.1959 Holmes, K. S. (Brigadier)
23.03.1959-DD.MM.1970 Drew, J. N. (Brigadier)
DD.MM.1970-DD.MM.1974 Seaton, A. A. (Brigadier)
DD.MM.1974-19.08.1977 Bennett, L. P. (Brigadier)
19.08.1977-DD.MM.1980 Bridge, John William (Brigadier)
DD.MM.1980-DD.MM.1983 London, Donald Joliffe (Brigadier)
DD.MM.1983-DD.MM.1986 Richmond Perry James, Rolph Noel (Brigadier)
DD.MM.1986-17.11.1986 Streatfield, Dennis Leslie (Brigadier)
17.11.1986-DD.MM.1989 Kelly, Reginald James Neil (Brigadier)
DD.MM.1989-DD.MM.1993 Browne, Michael Anthony (Brigadier)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.1953-05.04.1993 Velenie
DD.MM.1953-05.04.1993 ?
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.regiments.org/regiments/uk/corps/postal.htm
URL : https://www.valka.cz/Postovni-a-kurierska-sluzba-R-E-1953-1993-t120207#412596Verze : 0
MOD