Main Menu
User Menu

Pomozte prosím kolegovi

Diskuse
Vážení přátel a příznivci,
obracím se na vás s žádostí o pomoc kolegovi Baraňákovi, který v internetové soutěži firmy Autodesk se potýká s přesilou Amíků. Protože to svými slovy nedovedu lépe popsat, dovolil jsem si použít text z jeho dopisů.


Jménem svým a kolegy Baraňáka vám dopředu děkuji za pomoc.


Jiří Tintěra, předseda Difrologického klubu----- JRT opis -


Zdravím všechny
Když před několika měsíci byla vyhlášená soutěž na mfgcommunity.autodesk.com o výrobek pro agenta 007, oprášil jsem svůj starý model modernizace průzkumného prostředku na bázi moderního obrněného transportéru. V té době nebylo uzavřené výběrové řízení, a proto byl náš prostředek umístěn na podvozku AMV 8x8 firmy Patria, která se teď vyrábí pro polské ozbrojené síly pod názvem AMV Rosomak. Současně jsme pracovali i na modelu, umístěném na podvozku Steyer. V té době jsem pracoval na Univerzitě obrany v Brně a měl na takové modely i čas. Jaké je však moje překvapení, že se model průzkumného prostředku Sněžka na podvozku AMV Rosomak je v TOP 5.


Jedná se o soutěž pořádanou firmou Autodesk (to jsou ti co nás zásobují softwarem AutoCAD). Zatím se držím obstojně na druhé pozici, bohužel jsem jediný Evropan mezi Amíky. Jinak tomuto výběru předcházelo neveřejné kolo, kde všechny práce z celého světa probrali zaměstnanci Autodesku a vybrali 5 prací z celého světa v jednotlivých kategoriích. Celkem je tam 11 prací.


Prosím o pomoc, abych porazil toho amerického studenta který studuje Aeronautical Engineering. Jsem jediný ze staré dobré Evropy a proto prosím o hlas. Hlasovat můžete na těchto stránkách https://mfgcommunity.autodesk.com/spygadget/ ale má to malý háček, musíte se zaregistrovat, což Vás ale nic nestojí, a budete mít přístup k posledním novinkám od firmy Autodesk.


Děkuji Vám všem za podporu, ono být už vybrán vedením firmy Autodesk do TOP 5, je pro mě velká výzva ... Hlasuje se do 6.6.2007.


Ing. Libor Baraňák


----- JRT opis -


Děkuji všem, kteří mi posílají hlasy. Jak jsem zjistil, je velmi dobré dávat soupeřům záporné hvězdičky, příklad mě - 5 hvězdiček, ostatním po 1 hvězdičce. Má to pak rychlejší efekt. Hlasování probíhá až do 6.6.2007.


Díky všem


Ing. Libor Baraňák
URL : https://www.valka.cz/Pomozte-prosim-kolegovi-t61578#221756Verze : 0
MOD
hech, zajimave, doufam, ze se vsichni pridaji a naseho ceskeho a potazmo evropskeho zastupce plne podpori ... ja tam registraci mam, takze z domova si urcite hlasnu Very Happy !
URL : https://www.valka.cz/Pomozte-prosim-kolegovi-t61578#221774Verze : 0
MOD
Tak sem si hlásnul pro "Evropu" Smile

Ještě by to chtělo dodat, že hlavní cena pro Top Overall Design je noťas a foťák, tak ať to dopadne!
URL : https://www.valka.cz/Pomozte-prosim-kolegovi-t61578#221780Verze : 0
MOD