Main Menu
User Menu

Pamlický podokruh [1863-1864]

Subdistrict of the Pamlico

     
Název:
Name:
Pamlický podokruh
Originální název:
Original Name:
Subdistrict of the Pamlico
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.08.1863
Předchůdce:
Predecessor:
Pamlický okruh
Datum zániku:
Disbanded:
02.05.1864
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.08.1863-02.05.1864 Severokarolínský okruh
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
21.08.1863-08.09.1863 Moulton, Orson ( )
08.09.1863-26.10.1863 Pickett, Josiah ( )
26.10.1863-11.03.1864 McChesney, Joseph M. ( )
11.03.1864-02.05.1864 Harland, Edward ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
John H. Eicher & David J. Eicher: Civil War High Commands, Stanford University Press, Stanford, 2001
URL : https://www.valka.cz/Pamlicky-podokruh-1863-1864-t220623#616050Verze : 1
MOD