Main Menu
User Menu

Mijata, Tamejuki

Tameyuki Miyata / 宮田為之

     
Příjmení:
Surname:
Mijata
Jméno:
Given Name:
Tamejuki
Jméno v originále:
Original Name:
宮田為之 / みやた・ためゆき
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
17.06.1870 Edo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
02.06.1923 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Port Arthur
náčelník štábu: 9. divize
velitel: 16. pešia brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Mijata-Tamejuki-t180458#529312Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Mijata
Jméno:
Given Name:
Tamejuki
Jméno v originále:
Original Name:
宮田為之 / みやた・ためゆき
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.07.1890 Vojenská akadémia
28.12.1897-20.12.1900 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.03.1891 podporučík
15.01.1894 poručík
25.10.1897 kapitán
15.11.1902 major
22.07.1905 podplukovník
28.01.1909 plukovník
25.01.1915 generálmajor
01.11.1918 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
19.08.1918-01.11.1918 Velitel : Pevnost Port Arthur
01.11.1918-10.08.1920 Velitel : Pevnost Port Arthur

Ručně vyplněné položky:
26.03.1891-14.08.1895 23. peší pluk
14.08.1895-25.10.1897 pridelený k Študentskému zboru
25.10.1897-DD.MM.RRRR 23. peší pluk
27.01.1902-15.11.1902 Inštruktor, Vojenská akadémia
15.11.1902-25.06.1903 35. peší pluk
25.06.1903-27.10.1903 velitel ? praporu 35. peší pluk
27.10.1903-19.01.1904 štábny dôstojník 2. Taiwanská zmiešaná obranná brigáda
19.01.1904-03.03.1906 štábny dôstojník 9. divízia
03.03.1906-18.01.1909 pridelený k 36. peśiemu pluku
18.01.1909-15.06.1911 štábny dôstojník kancelárie Kanto Miyako Tadashi?
15.06.1911-27.11.1912 velitel 40. pešieho pluku
27.11.1912-25.01.1915 náčelník štábu 9. divízie
25.01.1915-19.08.1918 velitel 16. pešej brigády
19.08.1918-10.08.1920 velitel pevnosti Port Arthur
01.12.1920-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

29.07.1919

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Mijata-Tamejuki-t180458#529324Verze : 0
MOD