Main Menu
User Menu

Mačida, Hikodži

Hikoji Machida / 町田彦二

     
Příjmení:
Surname:
Mačida
Jméno:
Given Name:
Hikodži
Jméno v originále:
Original Name:
町田彦二 / まちだ・ひこじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.05.1869 Edo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
06.05.1921 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Yura
velitel: 18. pluk polního dělostřelectva
velitel: 15. pluk polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/町田彦二
URL : https://www.valka.cz/Macida-Hikodzi-t183344#535626Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Machida
Jméno:
Given Name:
Hikoji
Jméno v originále:
Original Name:
町田彦二
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.07.1890 Vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-26.11.1895 Armádna delostrelecká technická škola
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.03.1891 podporučík
01.11.1893 poručík
29.01.1897 kapitán
30.06.1902 major
22.06.1905 podplukovník
22.11.1911 plukovník
18.08.1916 generálmajor
10.08.1920 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
25.11.1919-10.08.1920 Velitel : Pevnost Yura
10.08.1920-20.04.1921 Velitel : Pevnost Yura

Ručně vyplněné položky:
26.03.1891-22.09.1895 5´. delostrelecký pluk
22.09.1895-DD.MM.RRRR Inštruktor, Armádna škola delostreleckej strelby
18.06.1896-DD.MM.RRRR výcvikový prapor Armádna škola delostreleckej strelby
06.08.1898-14.11.1901 Resident v Nemecku
14.11.1901-23.12.1901 Inštruktor, Armádna škola delostreleckej strelby
23.12.1901-30.06.1902 Oddelenie výcviku, Armádna škola strelby polného delostrelectva
30.06.1902-21.09.1907 Inštruktor, Armádna škola strelby polného delostrelectva
06.04.1906-21.09.1907 velitel Výcvikového praporu, Armádna škola strelby polného delostrelectva
21.09.1907-19.12.1908 Adjutant ? sekcie Generálneho inšpektoriátu vojenského výcviku
19.12.1908-24.10.1911 náčelník kancelárie všeobecných záležitostí Generálneho inšpektoriátu vojenského výcviku
24.10.1911-10.08.1915 velitel 15. pluku polného delostrelectva
10.08.1915-18.08.1916 velitel 18. pluku polného delostrelectva
18.08.1916-29.07.1919 riaditel Vojenskej zbrojovky?
25.11.1919-20.04.1921 velitel pevnosti Yura
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

01.11.1920

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/町田彦二
URL : https://www.valka.cz/Macida-Hikodzi-t183344#535627Verze : 1
MOD