Main Menu
User Menu

Kitadžima, Kinuo

Kinuo Kitajima / 北島驥子雄

     
Příjmení:
Surname:
Kitadžima
Jméno:
Given Name:
Kinuo
Jméno v originále:
Original Name:
北島驥子雄 / きたじま・きねお
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR Tokio /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Takao
velitel: pevnost Maizuru
velitel: 5. brigáda těžkého dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Kitadzima-Kinuo-t179682#527587Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kitadžima
Jméno:
Given Name:
Kinuo
Jméno v originále:
Original Name:
北島驥子雄 / きたじま・きねお
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-27.05.1908 vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1908 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1934 plukovník
15.07.1938 generálmajor
01.03.1941 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1933-01.08.1934 Velitel : Prapor těžkého dělostřelectva Port Arthur
01.08.1934-28.03.1936 Velitel : Prapor těžkého dělostřelectva Port Arthur
01.08.1939-17.07.1940 Velitel : Pevnost Maizuru
06.04.1944-20.02.1945 Velitel : Pevnost Takao

Ručně vyplněné položky:
11.03.1931-01.08.1933 Inštruktor, Vojenská škola ťažkého delostrelectva
01.08.1933-28.08.1936 velitel praporu ťažkého delostrelectva Port Arthur
28.08.1936-04.12.1937 velitel 7. pluku ťažkého delostrelectva
15.12.1937-16.02.1938 velitel 1. delostrelectva?
16.02.1938-10.12.1938 riaditel Školy polného delostrelectva
10.12.1938-01.08.1939 velitel 5. brigády ťažkého delostrelectva
01.08.1939-18.07.1940 velitel pevnosti Maizuru
18.07.1940-14.02.1944 velitel 1. delostrelectva?
01.03.1944-DD.MM.RRRR Reserva
06.04.1944-DD.MM.RRRR znovu povolaný
06.04.1944-20.02.1945 velitel pevnosti Takao
20.02.1945-19.03.1945 pridelený k veleniu voejnského okresu Taiwan
19.03.1945-DD.MM.1945 velitel Vojenskej školy ťažkého delostrelectva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/北島驥子雄
URL : https://www.valka.cz/Kitadzima-Kinuo-t179682#527623Verze : 1
MOD