Main Menu
User Menu

Kaneko, Jorijuki

Yoriyuki Kaneko / 金子因之

     
Příjmení:
Surname:
Kaneko
Jméno:
Given Name:
Jorijuki
Jméno v originále:
Original Name:
金子因之 / かねこ・よりゆき
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
15.01.1883 ?, prefektura Ehime /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
25.07.1949 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 10. pěší brigáda
velitel: Pevnost ostrova Penghu
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Kaneko-Jorijuki-t180258#528907Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Kaneko
Jméno:
Given Name:
Jorijuki
Jméno v originále:
Original Name:
金子因之 / かねこ・よりゆき
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.12.1901-30.11.1903 Vojenská akadémia
25.12.1908-29.11.1911 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
12.02.1904 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
02.03.1926 plukkvník
01.08.1931 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1931-23.05.1932 Velitel : Pevnost Pescadores

Ručně vyplněné položky:
02.03.1926-10.05.1928 pridelený k 6. divízii
10.05.1928-01.08.1931 velitel 61. peśiieho pluku
01.08.1931-23.05.1932 velitel pevnosti ostrova Penghu
23.05.1932-18.03.1933 velitel 10. pešej brigády
31.03.1933-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Kaneko-Jorijuki-t180258#528911Verze : 0
MOD