Main Menu
User Menu

Išii, Hajata

Hayata Ishii / 石井隼太

     
Příjmení:
Surname:
Išii
Jméno:
Given Name:
Hajata
Jméno v originále:
Original Name:
石井隼太 / いしい・はやた
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.08.1856 ?, prefektura Mijazaki /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
10.02.1929 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Shimonoseki
velitel: 2. brigáda polního dělostřelectva
velitel: Pevnost Yura
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/石井隼太
URL : https://www.valka.cz/Isii-Hajata-t181112#531175Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Išii
Jméno:
Given Name:
Hajata
Jméno v originále:
Original Name:
石井隼太 / いしい・はやた
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.12.1875-DD.12.1878 Vojenská akadémia
14.02.1888-DD.MM.RRRR vojenské vedy
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
01.02.1879 podporučík
07.03.1883 poručík
27.04.1887 kapitán
11.01.1893 major
11.10.1897 podplukovník
06.11.1901 plukovník
06.07.1906 generálmajor
26.12.1912 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
06.06.1906-13.11.1907 Velitel : Pevnost Yura
26.12.1912-22.08.1913 Velitel : Pevnost Shimonoseki

Ručně vyplněné položky:
10.04.1800-07.03.1883 1. rota 3. praporu delostrelectva
07.03.1883-DD.MM.RRRR velitel čaty 1. prapor polného delostrelectva
30.04.1883-28.04.1887 Inštruktor ?
28.04.1887-DD.MM.RRRR pridelený k Generálnemu štábu
15.11.1892-11.01.1893 pridelený k Generálnemu štábu
11.01.1893-05.11.1896 velitel 3. praporu 6. pluku polného delostrelectva
05.11.1896-14.12.1896 pridelený k Generálnemu štábu
14.12.1896-20.04.1898 Adjutant Ministerstvo vojny
20.04.1898-25.12.1899 Adjutant Generálneho štábu
19.01.1899-DD.MM.RRRR člen Generálneho štábu
06.02.1900-07.04.1900 Adjutant Generálneho štábu
25.04.1900-06.07.1906 velitel 10. pluku polného delostrelectva
06.07.1906-13.11.1907 velitel pevnosti Yura
13.11.1907-01.08.1909 velitel 2. brigády polného delostrelectva
01.08.1909-01.10.1910 vojenský dôstojník Korejského generálneho residenta
01.10.1910-30.11.1910 vojenský dôstojník Korejského generálneho guvernéra
30.11.1910-26.12.1912 velitel 2. brigády polného delostrelectva
26.12.1912-22.08.1913 velitel pevnosti Shimonoseki
11.05.1914-DD.MM.RRRR Reserva
01.04.1922-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:

16.10.1895

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

01.04.1906

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

13.06.1911

Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/石井隼太
URL : https://www.valka.cz/Isii-Hajata-t181112#531178Verze : 2
MOD