Main Menu
User Menu

Hirono, Takiči

Takichi Hirono / 広野太吉

     
Příjmení:
Surname:
Hirono
Jméno:
Given Name:
Takiči
Jméno v originále:
Original Name:
広野太吉 / ひろの・たきち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
04.01.1887 Edo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
26.04.1943 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 17. divize
velitel: Pevnost Tsugaru
velitel: 1. brigáda těžkého polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
náčelník štábu: 1. divize
velitel: 8. pluk polního dělostřelectva
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://sakurataro.org/db/廣野太吉
URL : https://www.valka.cz/Hirono-Takici-t146380#469997Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Hirono
Jméno:
Given Name:
Takiči
Jméno v originále:
Original Name:
広野太吉 / ひろの・たきち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.11.1905 vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-25.11.1910 Armádna delostrelecká technická škola
13.12.1912-11.12.1915 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.06.1906 podporučík
17.04.1909 poručík
02.05.1916 kapitán
01.12.1920 Major
02.03.1926 podplukovník
01.08.1930 plukovník
15.03.1935 generálmajor
01.03.1938 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1936-14.08.1937 Velitel : Pevnost Tsugaru
15.07.1938-01.08.1940 Velitel : 17. divize

Ručně vyplněné položky:
26.06.1906-DD.MM.RRRR 7. pluk polného delostrelectva
12.12.1911-DD.MM.RRRR Inštruktor, Vojenská škola strelby polného delostrelectva
26.12.1912-15.11.1916 7. pluk polného delostrelectva
15.11.1916-07.05.1917 Inštruktor, Vojenská škola strelby polného delostrelectva
07.05.1917-06.08.1917 pridelený k Vojenskej škole strelby polného delostrelectva
06.08.1917-23.08.1920 Inštruktor, Vojenská škola strelby polného delostrelectva
24.01.1920-23.08.1920 Inštruktor, Armádna letecká škola
23.08.1920-15.08.1922 pridelený k inšpektoriátu delostrelectva
15.08.1922-01.05.1925 Inštruktor vojenských vied, Armádne vojnové kolégium
01.05.1925-02.03.1926 velitel ? praporu 2. pluk ťažkého polného delostrelectva
02.03.1926-01.08.1930 Inštruktor a výskumný team, Vojenská škola polného delostrelectva
13.01.1927-14.09.1928 Inštruktor, Vojenská škola pechoty
01.08.1930-01.08.1931 výskumný team, Vojenská škola polného delostrelectva
01.08.1931-02.12.1931 Inštruktor a výskumný team, Vojenská škola polného delostrelectva
02.12.1931-31.01.1933 velitel 8. pluku polného delostrelectva
31.01.1933-16.08.1933 pridelený k Inšpektoriátu delostrelectva
31.01.1933-16.08.1933 výskumný team, Vojenská motorová škola
31.01.1933-16.08.1933 výskumný team, Vojenská spojovacia škola
16.08.1933-15.03.1935 náčelník štábu 1. divízie
15.03.1935-02.12.1935 riaditel školy Ťažkého polného delostrelectva
02.12.1935-01.08.1936 velitel 1. brigády ťažkého polného delostrelectva
01.08.1936-14.08.1937 velitel pevnosti Tsugaru
14.08.1937-15.07.1938 velitel školy Polného delostrelectva
15.07.1938-01.08.1940 velitel 17. divízie
01.08.1940-28.09.1940 pridelený ku Generálnemu štábu
30.09.1940-DD.MM.RRRR rezerva
DD.MM.1940-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:

29.04.1934

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

13.10.1938

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

29.04.1940

Velkostuha řádu Vycházejícího slunce
1st Class, Grand Cordon of the Order of the Rising Sun
勲一等旭日大綬章 / くんいっとう きょくじつだいじゅしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://sakurataro.org/db/廣野太吉
URL : https://www.valka.cz/Hirono-Takici-t146380#469999Verze : 4
MOD