Main Menu
User Menu

Fudžita, Susumu

Susumu Fujita / 藤田進

     
Příjmení:
Surname:
Fudžita
Jméno:
Given Name:
Susumu
Jméno v originále:
Original Name:
藤田進 / ふじた・すすむ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.1884 ?, prefektura Išikawa /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.1959 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 13. armáda
velitel: 3. divize
velitel: 1. samostatná smíšená brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel: 32. brigáda
náčelník štábu: 19. divize
velitel: 15. pěší pluk
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Fudzita-Susumu-t143476#463292Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Fudžita
Jméno:
Given Name:
Susumu
Jméno v originále:
Original Name:
藤田進 / ふじた・すすむ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-24.10.1904 vojenská akadémia
12.12.1910-26.11.1913 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
01.11.1904 podporučík
08.03.1928 plukovník
07.12.1932 generálmajor
01.08.1936 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
21.04.1934-07.03.1936 Velitel : 1. (1.) samostatná smíšená brigáda

Ručně vyplněné položky:
01.05.1925-08.05.1928 inštruktor, vojnové kolégium
08.05.1928-01.08.1929 velitel 15. pešieho pluku
01.08.1929-07.12.1932 náčelník štábu 19. divízie
07.12.1932-21.04.1934 32nd Brigade Commander
21.04.1934-07.03.1936 velitel 1. (1.) samostatnej zmiešanej brigády
07.03.1936-02.08.1937 velitel vojenskej školy pechoty Toyama
02.08.1937-26.10.1939 velitel 3. divízie, Čína
26.10.1939-02.12.1940 velitel 13. armády
02.12.1940-20.01.1941 pridelený ku generálnemu štábu
20.01.1941-DD.MM.RRRR rezerva
31.01.1941-DD.MM.1945 výslužba
DD.MM.1945-DD.MM.RRRR znovu povolaný
01.04.1945-DD.MM.1945 velitel Kanazawa divizného okresu
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Fudzita-Susumu-t143476#463295Verze : 0
MOD