Main Menu
User Menu

Fort Carriola

Werk Carriola

     
Název:
Name:
Fort Carriola
Originální název:
Original Name:
Werk Carriola
Další názvy:
Other Names:
Werk Strada
Obec:
Municipality:
Pieve di Bono
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
45°56'22.91"N 10°39'22.65"E
Fotografie nebo nákres:
Photo or Sketch:
Druh objektu:
Sort of Object:
uzávěrový fort
Typ objektu:
Type of Object:
pancéřový fort
Vyšší pevnostní celek:
Upper Fortress Complex:
Pevnostní uzávěr Lardaro
Zahájení stavby:
Start of Construction:
DD.MM.1908
Dokončení stavby:
Completion of Construction:
DD.MM.1915
Výzbroj:
Armament:
4x 10cm věžová houfnice M-9
2x 6cm kasematní kanón M-99
20x 8mm těžký kulomet M-7
Posádka:
Crew:
3+122
Bojové využití:
Combat Use:
DD.MM.1915-DD.MM.1918 1. světová válka
Současný stav:
Current Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
nepřístupno
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.trentinograndeguerra.it
URL : https://www.valka.cz/Fort-Carriola-t123989#422127Verze : 0
MOD