Main Menu
User Menu

Domobranecký prapor č. 13 [1919-1919]

     
Název:
Name:
Domobranecký prapor č. 13
Originální název:
Original Name:
Domobranecký prapor č. 13
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.01.1919
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
21.09.1919
Nástupce:
Successor:
domobranecký prapor č. 11
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
10.01.1919-20.01.1919 Busto Arsizio
22.01.1919-16.06.1919 Angera
22.06.1919-21.09.1919 Opava

Velitel:
Commander:
10.01.1919-21.09.1919 Peterka, František (rytmistr domobrany)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 1. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 2. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 3. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR kulometná rota
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Solpera, J.: Československá Druhá armáda II. České Budějovice 2014. ISBN 978-80-87311-37-0
URL : https://www.valka.cz/Domobranecky-prapor-c-13-1919-1919-t238135#658469Verze : 1