Main Menu
User Menu

9. bombardovací křídlo, těžké [1950-1950]

9th Bombardment Wing, Heavy

     
Název:
Name:
9. bombardovací křídlo, těžké
Originální název:
Original Name:
9th Bombardment Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1950
Předchůdce:
Predecessor:
9. strategické průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
02.10.1950
Nástupce:
Successor:
9. bombardovací křídlo, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1950-02.10.1950 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1950-02.10.1950 Fairfield, Fairfield-Suisun AFB

Velitel:
Commander:
01.04.1950-06.08.1950 Travis, Robert F. (Brigadier General)
06.08.1950-10.08.1950 Cochrane, Carlos J. (Colonel)
10.08.1950-02.10.1950 Kelly, Joe W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1950-02.10.1950 9. bombardovací skupina, těžká

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/9-bombardovaci-kridlo-tezke-1950-1950-t138272#452417Verze : 0
MOD