Main Menu
User Menu

77. divize [1944-1945]

77. divize


98. pěší pluk
99. pěší pluk
100. pěší pluk
77. jízdní pluk
77. dělostřelecký pluk (36x 75mm horská děla)
77. ženijní pluk
77. spojovací jednotka
77. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/77-divize-1944-1945-t20360#76445Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 77. Divize
Datum vzniku 27.03.1944 Asahikawa
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 04.1944 5. Armáda
06.1945 16. Armáda
Dislokace ---
Velitelé 01.04.1944 - 05.05.1945 Ochiai, Tadayoshi
05.05.1945 - 30.09.1945 Nakayama, Masayasu
Podřízené útvary ---
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/77-divize-1944-1945-t20360#307259Verze : 0