Main Menu
User Menu

67. průzkumné křídlo [1991-1993]

67th Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
67. průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
67th Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
67. taktické průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1993
Nástupce:
Successor:
67. zpravodajské křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-30.09.1993 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1991-30.09.1993 Austin, Bergstrom AFB
Velitel:
Commander:
01.10.1991-DD.MM.1991 Short, Michael C. (Colonel)
DD.MM.1991-01.09.1992 Harr, Charles R. (Colonel)
01.09.1992-30.09.1993 Madole, Scott W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.04.1993-01.10.1993 67. taktická zpravodajská skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/67-pruzkumne-kridlo-1991-1993-t138539#452686Verze : 0
MOD