Main Menu
User Menu

66. armádní sbor [1917-1918]

General-Kommando LXVI


NĚMECKÉ CÍSAŘSTVÍ GENERAL-KOMMANDO LXVI
LXVI. ARMÁDNÍ SBOR
Datum vzniku 09.05.1917
Předchůdce ---
Datum zániku 12.1918
Následovník ---
Nadřízené velitelství
Dislokace
Velitelé 05.1917-02.1918 Held Louis von
02.1918-09.1918 Esch Adolf von der
09.1918-12.1918 Bergmann Walter von
Podřízená velitelství
Podřízená tělesa
Podřízené oddíly
Literatura
URL : https://www.valka.cz/66-armadni-sbor-1917-1918-t56224#204982Verze : 0
MOD