Main Menu
User Menu

413. středisko radiolokačního průzkumu Aš [1993-1994]

413th Radar Surveillance Center Aš

     
Název:
Name:
413. středisko radiolokačního průzkumu Aš
Originální název:
Original Name:
413. středisko radiolokačního průzkumu Aš
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1993
Předchůdce:
Predecessor:
513. středisko radiolokačního průzkumu Aš
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1994
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1993-30.06.1994 41. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování
Dislokace:
Deployed:
01.12.1993-30.06.1994 , kasárny

Velitel:
Commander:
01.12.1993-30.06.1994 Roubal, Daurius (Major)
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
Vobecký, Ing. Jiří (major), Kolek, Ing. Jiří (major): Radiotechnické vojsko - K 50. výročí vzniku; MO ČR-AVIS (Praha 2000)
České letectva a PVO č.1/94 "Na prahu změn - Organizační struktura 4. sboru PVO k 01.01.1994"
Vlastní archiv
URL : https://www.valka.cz/413-stredisko-radiolokacniho-pruzkumu-As-1993-1994-t188018#546423Verze : 1