Main Menu
User Menu

4. velitelství bombardovacího letectva [1941-1944]

IV Bomber Command

Vytvořeno jako IV Bomber Command 4.9.1941
Aktivováno 19.9.1941
Zrušeno 31.3.1944


COMPONENTS
nezmiňováno pro velké množství častých změn


STATIONS
Tucson, Ariz, 19.9.1941
Novato, Hamilton Field , 8.12.1941
San Francisco, Calif, 5.1.1942 - 31.3.1944


COMMANDERS
Brig Gen Frank D Lackland, září 1941
Col Ronald A Hicks, 9.11.1941
Brig Gen Barney McK Giles, 13.3.1942
Brig Gen Howard K Ramey, 12.8.1942
Col Thomas W Steed, 8.11.1942;
Brig Gen Samuel M Connell, 11.11.1942
Col Charles B Dougher, 19.9.1944
Col Elder Patteson, 18. - 31.3.1944


CAMPAIGNS
American Theater


DECORATIONS
None
4. velitelství bombardovacího letectva [1941-1944] - znak IV BOMBER COMMAND

znak IV BOMBER COMMAND
URL CZ: https://www.valka.cz/4-velitelstvi-bombardovaciho-letectva-1941-1944-t7155#16894Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/IV-Bomber-Command-t7155#16894Version : 0