Main Menu
User Menu

39. divize [1939-1945]

39. divize


231. pěší pluk
232. pěší pluk
233. pěší pluk
39. průzkumný pluk
39. dělostřelecký pluk (36x 75mm děla)
39. ženijní pluk
39. spojovací jednotka
39. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/39-divize-1939-1945-t20256#76197Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 39. Divize
Datum vzniku 30.06.1939 Hiroshima
Předchůdce -
Datum zániku 30.09.1945
Následovník -
Nadřízené velitelství 02.10.1939 11. Armáda
??.07.1944 34. Armáda
??.07.1945 30. Armáda
Dislokace -
Velitelé 02.10.1939 - 03.09.1941 Murakami, Keisaku
03.09.1941 - 22.11.1944 Sumida, Raishiro
22.11.1944 - 30.09.1945 Sasa, Shinnosuke
Podřízené útvary -
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/39-divize-1939-1945-t20256#308380Verze : 0