Main Menu
User Menu

34. taktická skupina [1963-1965]

34th Tactical Group

     
Název:
Name:
34. taktická skupina
Originální název:
Original Name:
34th Tactical Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.06.1963
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.07.1965
Nástupce:
Successor:
34. výcvikové křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
19.06.1963-08.07.1963 ?
08.07.1963-08.07.1965 2. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
08.07.1963-08.07.1965 Bien Hoa, Bien Hoa AB /
Velitel:
Commander:
19.06.1963-07.07.1963 -, - (-)
08.07.1963-12.11.1963 Williams, Coleman O. (Colonel)
12.11.1963-01.02.1964 Loughry, Robert L. (Colonel)
01.02.1964-20.06.1964 Preston, Benjamin S. Jr (Colonel)
20.06.1964-08.06.1965 Bethea, William E. (Colonel)
08.06.1965-08.07.1965 Brooks, Philip (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/34-takticka-skupina-1963-1965-t138390#452536Verze : 1
MOD