Main Menu
User Menu

315. transportní křídlo [1994- ]

315th Airlift Wing

     
Název:
Name:
315. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
315th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1994
Předchůdce:
Predecessor:
315. tranportní křídlo (přidružené)
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1994-DD.MM.RRRR 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1994-01.03.1997 Bankers, James D. (Brigadier General)
01.03.1997-18.06.2000 Stickler, Edward A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1994-01.02.2002 315. logistická skupina
01.10.1994-01.02.2002 315. operační skupina
01.10.1994-01.02.2002 315. skupina bojového zabezpečení
01.02.2002-DD.MM.RRRR 315. skupina zabezpečení
01.10.2002-DD.MM.RRRR 315. skupina zabezpečení misí
01.10.2002-DD.MM.RRRR 315. skupina údržby

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/315-transportni-kridlo-1994-t138689#452836Verze : 0
MOD