Main Menu
User Menu

3. skupina doplňovacího střediska bojových osádek [1943-1944]

3rd Combat Crew Replacement Center Group

     
Název:
Name:
3. skupina doplňovacího střediska bojových osádek
Originální název:
Original Name:
3rd Combat Crew Replacement Center Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.11.1943
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
17.07.1944
Nástupce:
Successor:
3. skupina doplňovacího střediska bojových osádek (bombardovacích nebo stíhacích, speciální)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
21.11.1943-17.07.1944 ?
Dislokace:
Deployed:
21.11.1943-17.07.1944 Toome
Velitel:
Commander:
21.11.1943-DD.02.1944 Chrisp, Robert W. (Lieutenant Colonel)
DD.02.1944-17.07.1944 Bicking, Charles W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/3-skupina-doplnovaciho-strediska-bojovych-osadek-1943-1944-t138934#453081Verze : 0
MOD