29.12.2020 - Bývalý slovenský policejní prezident Milan Lučanský se ve vazbě pokusil o sebevraždu

Bývalý slovenský policejní prezident Milan Lučanský se pokusil ve vazbě o sebevraždu, i přes to, že byl pravidelně monitorovaný a měl být vyšetřen psychologem, který měl vyloučit sebevražedné sklony. Měl se oběsit na teplákové bundě, jeho stav je kritický, dle některých informací je možné, že je již po mozkové smrti a žije tak vlastně jen jeho tělo. Lučanský je podezřelým z korupce v kauze Jidáš.

Zdroje:
www.seznamzpravy.cz
dennikn.sk
URL : https://www.valka.cz/29-12-2020-Byvaly-slovensky-policejni-prezident-Milan-Lucansky-se-ve-vazbe-pokusil-o-sebevrazdu-t237924#657969 Verze : 1
Dne 30. prosince, den o pokus o sebevraždu, následkem toho Milan Lučanský zemřel. Kvůli jeho pokusu rezignoval generální ředitel vězeňské a justiční stráže Milan Ivan.

Zdroj:
www.idnes.cz
URL : https://www.valka.cz/29-12-2020-Byvaly-slovensky-policejni-prezident-Milan-Lucansky-se-ve-vazbe-pokusil-o-sebevrazdu-t237924#658027 Verze : 1
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více