Main Menu
User Menu

25. divize [1940-1945]

25. divize


25. dělostřelecká skupina
14. pěší pluk
40. pěší pluk
70. pěší pluk
75. jízdní pluk
15. horský dělostřelecký pluk (36x 75mm horská děla)
25. ženijní pluk
25. spojovací jednotka
25. transportní pluk
URL : https://www.valka.cz/25-divize-1940-1945-t20195#76057Verze : 0
MOD

JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 25. Divize
Datum vzniku 10.07.1940 Osaka
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 29.07.1940 Kuangtungská armáda
02.10.1940 5. Armáda
19.03.1941 20. Armáda
??.04.1945 16. Armádní okruh
Dislokace ---
Velitelé 01.08.1940 - 15.10.1941 Kuwahara, Shiro
15.10.1941 - 29.10.1943 Akashiba, Yaezo
29.10.1943 - 30.09.1945 Kato, Reiji
Podřízené útvary ---
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/25-divize-1940-1945-t20195#308777Verze : 0