Main Menu
User Menu

18. smíšené křídlo [1929-1937]

18th Composite Wing

     
Název:
Name:
18. smíšené křídlo
Originální název:
Original Name:
18th Composite Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.05.1929
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1937
Nástupce:
Successor:
18. křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.05.1931-01.09.1937 Havajský department
Dislokace:
Deployed:
01.05.1931-01.09.1937 ?, Fort Shafter

Velitel:
Commander:
DD.05.1931-DD.08.1934 Brant, Gerald C. (Lieutenant Colonel)
DD.08.1934-DD.07.1936 Emmons, Delos C. (Lieutenant Colonel)
DD.07.1936-DD.09.1936 McDonnell, John C. (Lieutenant Colonel)
DD.09.1936-DD.07.1937 Yount, Barton K. (Brigadier General)
DD.07.1937-01.09.1937 Yount, Barton K. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.05.1931-01.09.1937 5. skupina (smíšená)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/18-smisene-kridlo-1929-1937-t139103#453250Verze : 0
MOD