Main Menu
User Menu

142. divize [1945-1945]


JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 142. Divize
Datum vzniku 28.02.1945 Sendai
Předchůdce ---
Datum zániku 30.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 03.1945 11. Armádní okruh
Dislokace ---
Velitelé 01.04.1945–25.08.1945 Teragaki, Tadao
25.08.1945-30.09.1945 Koizumi, Kyoji
Podřízené útvary ---
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=8258
Literatura
URL : https://www.valka.cz/142-divize-1945-1945-t83634#306715Verze : 0
MOD