13.05.2012 - Ztráty koaličních vrtulníků v Afghanistánu - 1 stroj co 2-3 týdny

Většinou se nesetkáváme v našich sdělovacích prostředcích s tím, že by byly udávány ztráty techniky (v tomto případě vrtulníků) v Afganistánu. Pakliže se dá v tomto věřit novinkám.cz, tak ztráty jsou a to převážně na straně Američanů 1 stroj přibližně co 2-3 týdny. Na druhou stranu prý prakticky není vedena střelba na stoje ANA (sic!). Rozhovor měl dát Robert Rajtmajer, přičemž sám článek je spíše o přípravě našich a chorvatských vojáků v Chorvatsku na podmínky Afganistánu.


Zdroj:
www.novinky.cz
URL : https://www.valka.cz/13-05-2012-Ztraty-koalicnich-vrtulniku-v-Afghanistanu-1-stroj-co-2-3-tydny-t127454#431213 Verze : 0
Diskusní příspěvek Faktografický příspěvek
Přílohy

Přidejte se k nám

Věříme, že mezi Vámi jsou lidé s různými zájmy a zkušenostmi, kteří by mohli přispět svými znalostmi a nápady. Pokud máte rádi vojenskou historii a máte zkušenosti s historickým výzkumem, psaním článků, editací textů, moderováním, tvorbou obrázků, grafiky nebo videí, nebo prostě jen máte chuť se zapojit do našeho unikátního systému, můžete se k nám připojit a pomoci nám vytvářet obsah, který bude zajímavý a přínosný pro ostatní čtenáře.

Zjistit více