Main Menu
User Menu

106. středisko CIMIC [2001-2004]

106th CIMIC Center

     
Název:
Name:
106. středisko CIMIC
Originální název:
Original Name:
106. středisko CIMIC
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.2001
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.03.2004
Nástupce:
Successor:
103. středisko CIMIC/PSYOPS
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
01.10.2001-30.03.2004 Tábor, Kasárna Prokopa Holého
Velitel:
Commander:
01.10.2001-31.12.2003 Zona, Pavel (Podplukovník)
01.01.2004-30.03.2004 Podlipný, Vladimír (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.10.2001-30.03.2004 štáb
01.10.2001-30.03.2004 skupina řízení
01.10.2001-30.03.2004 skupina logistiky
01.10.2001-30.03.2004 pracoviště CIMIC
01.10.2001-30.03.2004 pracoviště CIMIC
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
krycí číslo VÚ 4159
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/106-stredisko-CIMIC-2001-2004-t65920#414902Verze : 0
MOD
106. středisko CIMIC





Vznik:


Krycí číslo: VÚ 4159


Dislokace: Tábor


Nadřízený stupeň:


Složení:
Štáb
Skupina řízení
Skupina logistiky
2 pracoviště CIMIC po 2 centrech CIMIC


Zánik: 30. 3. 2004 transformace na 103. středisko CIMIC/PSYOPS


Zdroj: www.army.cz
URL : https://www.valka.cz/106-stredisko-CIMIC-2001-2004-t65920#233631Verze : 0
MOD