Main Menu
User Menu

10. pontonová brigáda [1993-1997]

10th Pontoon Brigade

     
Název:
Name
10. pontonová brigáda
Originální název:
Original Name:
10. pontonová brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
10. pontonová brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
31.07.1997
Nástupce:
Successor:
4. mobilizační základna
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-31.03.1994 Vojenské velitelství Západ
01.04.1994-31.07.1997 1. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-31.07.1997 Kostelec nad Labem, ?
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1993-31.12.1993 10. přepravní výsadkový prapor

Ručně vyplněné položky:
01.01.1993-31.12.1993 10. přepravní výsadkový prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 102. pontonový prapor (rámcový)
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 103. pontonový prapor (rámcový)
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 104. pontonový prapor (rámcový)
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 5650
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz ISSN: 1802-1514
URL : https://www.valka.cz/10-pontonova-brigada-1993-1997-t67226#237722Verze : 0
MOD