Main Menu
User Menu

1. dělostřelecká brigáda [1991-1992]

1st Artillery Brigade

     
Název:
Name:
1. dělostřelecká brigáda
Originální název:
Original Name:
1. dělostřelecká brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.11.1991
Předchůdce:
Predecessor:
322. kanónova dělostřelecká brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
1. dělostřelecká brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.11.1991-31.12.1991 Západní vojenský okruh
01.01.1992-31.12.1992 Vojenské velitelství Západ
Dislokace:
Deployed:
30.11.1991-31.12.1992 Jince, ? /
Velitel:
Commander:
DD.MM.1991-31.12.1992 Surňák, Petr (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/1-delostrelecka-brigada-1991-1992-t124666#424328Verze : 0
MOD