Main Menu
User Menu
Reklama

01.12.2020 - Ukrajina a Brazílie zahájily dialog o spolupráci v obranném průmyslu

Brazil and Ukraine initiated Defense Industry Dialogue

Brasil e Ucrânia realizam Diálogo da Indústria de Defesa

Vážení,
v dnech od 29. listopadu do 5. prosince se uskutečnila návštěva brazilské delegace na Ukrajině. Brazilské zbrojovky a vládní úředníci se zajímají o možnosti spolupráce s ukrajinskými zbrojovkami.
Z brazilské strany jsou přítomni zástupci firem: Akaer, Atech, Avibrás, Condor, Embraer Imbel, Inspirar, Kryptus, Nanonib, Nitroquímica, Senai Cimatec, SLO3 a Taurus Armas. Z ukrajinské: Arsenal, CDC Palada, DPTSK, GosKKB Luch, SE Antonov, SE Iskra, SE Ivchenko-Progress, SE Malyshev Plant, SE Zorya-Mashproekt a další.
1. prosince oznámili novinářům zájmové oblasti, které spolu projednávají.
Na setkání zástupců firem byly projednávány možné projekty v oblastech společné výroby a modernizace obrněných vozidel, optoelektronických sledovacích systémech, radarech a satelitech, raketových systémech, ručních a neletálních zbraních, střelivu, letadlech včetně UAV a výbušninách.
Snad nejnadějněji vyhlíží spolupráce na modernizaci brazilských tanků M60, kterou domlouvají zástupci z Avibrasu s Malyshev Plant.
Zdroj:
defence-ua.com
www.gov.br
www.kmu.gov.ua
01.12.2020 - Ukrajina a Brazílie zahájily dialog o spolupráci v obranném průmyslu - 01.12.2020 - Slavnostní podpis brazilsko-ukrajinského memoranda. Foto via Ministério da Defesa.

01.12.2020 - Slavnostní podpis brazilsko-ukrajinského memoranda. Foto via Ministério da Defesa.
URL : https://www.valka.cz/01-12-2020-Ukrajina-a-Brazilie-zahajily-dialog-o-spolupraci-v-obrannem-prumyslu-t237276#655860Verze : 0
MOD
Reklama