Main Menu
User Menu

37. armáda [1944-1945]


JAPONSKÉ CÍSAŘSTVÍ 37. armáda
Datum vzniku 22.09.1944
Předchůdce ---
Datum zániku DD.09.1945
Následovník ---
Nadřízené velitelství 30.09.1944 Jižní armáda (Southern Army)
Dislokace ---
Velitelé 22.09.1944 - 26.12.1944 Yamawaki, Masataka
26.12.1944 - 30.09.1945 Baba, Masao
Náčelníci štábu 22.09.1944 - 24.02.1945 Managi, Keishin
24.02.1945 - 30.09.1945 Kuroda, Shigeru
Podřízené útvary ---
Poznámka 37. armáda byla zformována z Obranné armády Borneo
(Borneo Defence Army)
Prameny https://www.axishistory.com/index.php?id=6761
Literatura
URL : https://www.valka.cz/37-armada-1944-1945-t84252#309491Verze : 0