Main Menu
User Menu

Dělostřelecký pluk 51 [1939-1940]

51st Artillery Regiment / Delostrelecký pluk 51

     
Název:
Name:
Dělostřelecký pluk 51
Originální název:
Original Name:
Delostrelecký pluk 51
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1940
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1939-01.10.1940 Hlavní vojenské velitelství
Dislokace:
Deployed:
01.08.1939-28.08.1939 Nitra, kasárny /
28.08.1939-24.09.1939 středoevropské válčiště
24.09.1939-01.10.1940 Nitra, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.08.1939-DD.MM.RRRR
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1939-01.10.1940 Dělostřelecký oddíl I/51
01.08.1939-01.10.1940 Dělostřelecký oddíl II/51
01.08.1939-01.10.1940 Náhradní oddíl dělostřeleckého pluku 51
01.11.1939-01.10.1940 Dělostřelecký oddíl III/51

Ručně vyplněné položky:

Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Kliment, Charles K. - Nakládal, Břetislav: Slovenská armáda 1939-1945. Praha, Naše vojsko 2006.
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-pluk-51-1939-1940-t75033#528401Verze : 0
MOD
Diskuse
Niečo z pozostalosti po mojom starom otcovi
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-pluk-51-1939-1940-t75033#429659Verze : 0