Main Menu
User Menu

Bombardovací skupina I/39 [1938-1941]

Groupe de Bombardement I/39

Groupe de Bombardement I/39
Bombardovací skupina I/39


(založeno během linkování)
URL : https://www.valka.cz/Bombardovaci-skupina-I-39-1938-1941-t64362#229570Verze : 0
MOD
     
Název:
Name:
Bombardovací skupina I/39
Originální název:
Original Name:
Groupe de Bombardement I/39
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1938
Předchůdce:
Predecessor:
GO I/39
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1938-15.04.1940 Escadre Mixte 39
Dislokace:
Deployed:
01.01.1938-15.04.1940 Rayack
08.07.1941-09.07.1941 Sýrie
DD.MM.RRRR-01.08.1941 Pau

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.01.1938-01.09.1941 Escadrille de Bombardement 1/39
01.01.1938-01.09.1941 Escadrille de Bombardement 2/39
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.traditions-air.fr/en/index.htm
URL : https://www.valka.cz/Bombardovaci-skupina-I-39-1938-1941-t64362#380300Verze : 0
MOD