Main Menu
User Menu

11. dělostřelecký pluk [2000-2003]

11th Artillery Regiment

     
Název:
Name:
11. dělostřelecký pluk
Originální název:
Original Name:
11. dělostřelecký pluk
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.2000
Předchůdce:
Predecessor:
6. smíšený raketometný pluk
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.2003
Nástupce:
Successor:
13. dělostřelecká brigáda1)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.2000-23.04.2001 Velitelství pozemních sil
24.04.2001-30.11.2003 1. mechanizovaná divize
Dislokace:
Deployed:
01.10.2000-30.11.2003 Jince, ?
Velitel:
Commander:
01.10.2000-30.11.2003 Straka, Libor (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.10.2000-30.11.2003 velitelská baterie
01.10.2000-30.11.2003 průzkumný dělostřelecký oddíl
01.10.2000-30.11.2003 1. dělostřelecký oddíl (152 mm ShKH vz. 77)
01.10.2000-30.11.2003 2. dělostřelecký oddíl (152 mm ShKH vz. 77)
01.10.2000-30.11.2003 3. dělostřelecký oddíl (152 mm ShKH vz. 77)
01.10.2000-30.11.2003 raketometný oddíl (122 mm RM vz.70)
01.10.2000-30.11.2003 zásobovací rota
01.10.2000-30.11.2003 rota oprav techniky
01.10.2000-30.11.2003 obvaziště
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
1)podřízené jednotky převedeny do brigády
VÚ 3738
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/11-delostrelecky-pluk-2000-2003-t63619#409479Verze : 0
MOD
11. dělostřelecký pluk




Zdroj: www.aukro.cz
URL : https://www.valka.cz/11-delostrelecky-pluk-2000-2003-t63619#226919Verze : 0
MOD