Main Menu
User Menu

1. dělostřelecká protitanková brigáda [1941-1941]

1-я артиллерийская противотанковая бригада / 1st Artillery Anti-Tank Brigade

     
Název:
Name:
1. dělostřelecká protitanková brigáda
Originální název:
Original Name:
1-я артиллерийская противотанковая бригада
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.04.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
00.08.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.04.1941-19.06.1941 Kyjevský zvláštní vojenský okruh
19.06.1941-00.08.1941 5. armáda
Dislokace:
Deployed:
30.04.1941-22.06.1941 Kivěrcy,
Velitel:
Commander:
30.04.1941-00.08.1941 Moskalenko, Kirill Semjonovič (generálmajor dělostřelectva)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
-
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorat ions:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Feskov,
Moskalenko, Kirill Stěpanovič: Na jihozápadním směru. Praha, Naše vojsko 1979.
URL : https://www.valka.cz/1-delostrelecka-protitankova-brigada-1941-1941-t33986#363550Verze : 0
MOD